NAŠE SLUŽBY


U AXIS OPTIK JSTE V DOBRÝCH RUKÁCH

Vyšetřujeme zrak bez čekání

V našich prodejnách vyšetřují zkušení lékaři a optometristé. Na vyšetření nemusíte čekat

Nabízíme široký výběr 

Chcete dobře vidět a chcete dobře vypadat. A my to víme. Proto neustále doplňujeme naši nabídku o nové a aktuální modely. Proto Vám nabízíme kvalitní brýlové a kontaktní čočky a širokou škálu povrchových úprav.

Poradíme

Naši zkušení optici a vizážisté pro oční optiku dovedou vybrat brýle i brýlová skla pro každou příležitost, dioptrie i tvar obličeje.  

Aplikujeme kontaktní čočky

Chcete nosit kontaktní čočky? Odborní kontaktologové Vám pomohou při výběru vhodných kontaktních čoček a naučí Vás, jak si kontaktní čočky nasazovat a pečovat o ně.

Opravíme vám brýle

Může se to stát každému. Budete potřebovat opravu svých oblíbených brýlí. Našim zákazníkům vycházíme vstříc a pokud je to jen trochu možné, snažíme se vyhovět a brýle opravit.

AXIS OPTIK ZÁRUKY

Zaručujeme bezplatný servis

Rádi Vám na počkání brýle vyčistíme ultrazvukem, odborně upravíme a provedeme drobné opravy (utažení šroubků, úprava nosníků či koncovek).
To vše zcela zdarma.

Zaručujeme výměnu v případě nespokojenosti s multifokálními skly

Zaručujeme Vám, že se svými novými multifokálními skly budete spokojeni.
Pokud nebudete spokojeni a nezvyknete si na ně, bezplatně Vám je do 30 dnů od vyzvednutí vyměníme za dva páry jednoohniskových skel - do dálky a na čtení - ve stejném provedení jako Vaše skla původní.
Partneři

VZP Klub pevného zdraví